Mieszkał samotnie, w nieogrzewanym mieszkaniu. Odwiedziła go policja - podhale24.pl
Nowy Targ
Clouds
4°C
Clouds
5°C
Clouds
3°C
Clouds
3°C
Clouds
2°C
Clouds
-0°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 55 | 110 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 55 | 110 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 74 | 148 %
Kartka z kalendarza
22.01.2026, 13:00 | czytano: 7699

Mieszkał samotnie, w nieogrzewanym mieszkaniu. Odwiedziła go policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce otrzymali informację o samotnie mieszkającym mężczyźnie, z której wynikało, że może mieszkać w nieogrzewanym domu.

Zdj. KPP Nowy Targ
Zdj. KPP Nowy Targ
Policjanci zareagowali. Na miejscu zastali samotnie mieszkającego mężczyznę w trudnej sytuacji życiowej. Policjanci sprawdzili sprawdzili w jakich warunkach żyje, aby upewnić się, czy nie wymaga on natychmiastowej pomocy. Choć nie miał lekko, mężczyzna oświadczył, że nie potrzebuje wsparcia, a także posiada środki do życia. Mimo to policjanci pouczyli go o możliwościach uzyskania pomocy w razie pogorszenia się warunków oraz zadeklarowali, że będą częściej odwiedzać go w ramach działań profilaktycznych, aby monitorować jego bezpieczeństwo.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Magdalenka09:19, 23 stycznia 2026
Honorowy goral. Nie to co wspolczesne pokolenie roznej masci celebrytow. Zycie na pokaz a jak czego nie ma to zbiorke w internecie oglaszaja.
0
Wariat22:51, 22 stycznia 2026
Palisz w piecu źle ... nie palisz też źle ... Policja cię odwiedzi i pouczy że należy dbać o siebie ... trzeba się ogrzewać wzajemnie dobrym słowem i nadzieją na lepsze jutro ... he he
1
Mieszkaniec21:42, 22 stycznia 2026
Policja to chyba ma za dużo wolnego czasu jeśli robi sobie zdjęcia z takich akcji i wysyła do mediów. Znam tego mieszkańca i na pewno nie życzyłby sobie opisywania w mediach jego sytuacji, bo jest dobrym i skromnym człowiekiem, który zawsze myśli o innych a nie o sobie. Pracownicy socjalni i sąsiedzi odwiedzają go regularnie i zapewniają swoją pomoc.
9
Złapana15:03, 22 stycznia 2026
Nabijają kasę na fotoradarch to niech pomagają biednym starszym osobom, przecież to i tak nie z ich kieszeni.
Reklama
2
Zubrzycan15:00, 22 stycznia 2026
Z tego co mi wiadomo pracownicy socjalni chodzą tam regularnie.
1
Set14:57, 22 stycznia 2026
Honorowy i twardy gość. Szacun.
6
Fuha14:06, 22 stycznia 2026
Tomek też nie pali bo mu się patyki skończyły w grudniu
8
Pijawka14:05, 22 stycznia 2026
Unia i zielony ład mogą mu tylko zaszkodzić .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
30
05.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
marzec
4
Środa
Imieniny:Kazimierza, Łucji, Witosława
Kliknij po więcej