Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie strategii promocyjnej Zakopanego - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clear
4°C
Clear
4°C
Clear
-2°C
Clear
-1°C
Clear
-3°C
Clear
-5°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 78 | 156 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Kartka z kalendarza
06.03.2026, 17:10 | czytano: 373

Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie strategii promocyjnej Zakopanego

Urząd Miasta Zakopane organizuje 12 marca spotkanie dla przedsiębiorców, instytucji oraz organizacji pozarządowych. Wydarzenie odbędzie się w sali obrad i ma na celu zaplanowanie wspólnych działań promocyjnych we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną (MOT). Władze miasta chcą poznać oczekiwania branży turystycznej przed nadchodzącym sezonem.

Łukasz Filipowicz, burmistrz Zakopanego / zdj. Marcin Szkodziński
Łukasz Filipowicz, burmistrz Zakopanego / zdj. Marcin Szkodziński
Burmistrz Łukasz Filipowicz wskazuje na potrzebę konsultacji.

- Chcielibyśmy wysłuchać właśnie też głosu przedsiębiorców, mieszkańców, instytucji, organizacji pozarządowych, tak aby wzmocnić działania promocyjne, żeby wiedzieć też, w jakim kierunku iść, jakie są oczekiwania. Zależy nam na spotkaniu również właśnie z branżą - mówił na konferencji prasowej Łukasz Filipowicz.

Współpraca z MOT trwa od ponad roku i obejmuje marketing outdoorowy, wizualny oraz organizację wizyt studyjnych.

- Od ponad roku współpracujemy już z Małopolską Organizacją Turystyczną. Wiele się wydarzyło. Myślę, że to jest współpraca o ogromnych korzyściach dla miasta Zakopane. Nie tylko działania stricte marketingu, takiego outdoorowego czy marketingu wizualnego Natomiast organizujemy również study toury dla dziennikarzy. Było u nas wielu dziennikarzy z wielu krajów świata, którzy gościli w Zakopanem właśnie dzięki uprzejmości Małopolskiej Organizacji Turystycznej, ale też robimy prezentacje online dla tour operatorów. Na ostatnią taką prezentację zapisało się ponad dwustu pięćdziesięciu tour operatorów z całego świata - zaznacza burmistrz. Działania te są realizowane przy wsparciu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Na 21 marca zaplanowano rozpoczęcie kampanii wiosennej. Podczas spotkania w urzędzie przedsiębiorcy będą mogli odebrać przygotowane materiały promocyjne.

- Dwudziestego pierwszego marca chcemy wystartować z kampanią wiosenną promującą Zakopane. Przygotowaliśmy też już jakieś materiały, dlatego też na spotkaniu z przedsiębiorcami chcielibyśmy to dystrybuować, ewentualnie powiedzieć, gdzie można sobie to zdobyć. Taki plakat, żeby też powiesić, żeby przedsiębiorcy nasi aktywnie uczestniczyli w kampanii promującej wydarzenia, bo tych wydarzeń w Zakopanem jest mnóstwo - informuje Filipowicz.

em/s
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Taka prawda21:35, 6 marca 2026
Więcej pociągów i autobusow żeby młodzi mieli szybciej do Krakowa i Nowego Targu? O tym dyskusja?

Zakopane to pośmiewisko, skończmy z noszeniem głowy do góry bo Zakopane, znane i w ogóle super. Jesteśmy speluną dla ceprów a mieszkańcy są traktowani po macoszemu.
Reklama
0
nie ślepy18:12, 6 marca 2026
Strategia dla tego grajdoła to sprzątać brud po turystach na bieżąco! A nie że wszędzie brud i smród! Nastawieni na zarabianie pieniędzy na turystach a śmiecia nie ma gdzie wyrzucić! Postawcie parę tojtojów w różnych miejscach, gdzie ludzie chodzą a zobaczycie efekty a nie,że teraz robią gdzie popadnie!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas